НАТЯЖНІ СТЕЛІ В ЧЕРКАСАХ

установка люстры в натяжной потолок

Про компанію

PR-менеджер попросив мене написати статтю для сайту «Про компанію». Ну там з фотографіями і все таке. А я відкрив архівні папки в пошуках фото і старих облич. «Невже, — думаю, — я так багато років цим займаюся. Невже всі ці люди були зі мною (багато хто й зараз). Виявляється, Марсель займався ще й штапиковою системою кріплення. А тут, я вже зі шпателем, але без мобільного телефону (ще не купив — дорого)…» Так і чекаєш, що на якійсь фото із закутка визирне динозавр. Це раніше на 10 телефонних дзвінків було 9 запитань: «А натяжні та підвісні хіба не одне й те саме?». Нині важко уявити клієнта, котрий не знав би, що таке натяжна стеля. І все-таки про нас.

монтаж натяжного потолка

Свою першу стелю ми з Сашком натягнули 21 березня 2004р. Цю дату ми і вважаємо датою заснування студії «Марсель». Сама назва виникла через рік. За цей рік компанія виросла, закупила хороший інструмент, пережила інфаркт директора й близько сотні замовлень. А потім - калейдоскоп. Калейдоскоп облич, об'єктів, креслень, кольорів. На сором мені, не кожного клієнта зможу назвати на ім'я, зате майже всіх пам'ятаю по обличчю. Іноді, бува, ідеш містом, а хтось зупиняє тебе, вітається, питає: "Як справи?", "Як стелі?"... Щось відповідаю, всміхаюся, і обличчя начебто знайоме, і пригадую квартиру на Митниці, а от ім'я не можу згадати. Пробач мене за це, «хтось». Та тільки за це. Ні, справді, не соромно людям в очі дивитися. Знаю, що цей «хтось» ледь не кожен день подивиться на стелю після роботи, і скаже «дякую» мені й хлопцям. Студії «Марсель» загалом.

За 19 років діяльності працівники студії виконали близько 4 тисяч замовлень. Робітників і монтажників змінилось зовсім небагато (умови були хорошими). Спробували чимало систем кріплення, полотен, профілей, гарпунів, вставок, платформ та іншого. Перезнайомились з 8-10 тисячами нових облич (клієнти, їх родини, будівельники, дизайнери). Тричі зазнавали нападу сторожових псів, Ванька постраждав від кігтиків начебто ласкавого кота. А як стали орієнтуватися в місті! Знаємо навіть старі назви більшості вулиць (Привокзальна, наприклад. Або перевулок Тевелева. Чули такі?)

Не буду перевтомлювати читача. Додам фотографії наших стель і обличчя робітників, які за всі ці роки виросли настільки, що можуть вирішити майже будь-яку задачу щодо стелі. Я сказав "майже будь-яку"? Збрехав. Будь-яку!

работники студии Марсель
натяжной потолок студии Марсель в общественном месте
заканчиваем работы по установке глянцевого потолка с подсветкой
огромный бассейн - синий глянцевый натяжной потолок
большой бассейн голубой глянцевый натяжной потолок