НАТЯЖНІ СТЕЛІ В ЧЕРКАСАХ

Щодо політики ціноутворення

Одна з найважливіших особливостей вільного ринку - відкрита конкуренція. Ця штука забезпечує і зниження ціни товару, і покращення якості послуг, і прогрес розвитку технологій, і багато інших приємних змін.

Цілком чесно грати за правилами. За правилами конкурувати, за правилами надавати послуги і т.д. Але дуже спокушає ідея порушити ці правила. І багато надавачів послуг постійно думають, як же це зробити. Як обійти правила, обманути споживача й розбагатіти. І думають вони про це набагато частіше, аніж споживач - про те, як не попастися. І тому у цій боротьбі продавці завжди попереду. Це був пролог.

Ринок натяжних стель доволі конкурентний. Насичений матеріалами різної якості і бригадами різного рівня кваліфікації. Одні бригати заробляють 30-40грн за метр монтажу, інші 70-100грн. Одні користуються полотнами полотнами за 1,5$/м2, інші за4-6$. Одні застосовують профіль за 35грн/м, інші за 16. Це ті речі, яких замовник не помітить, а якщо й помітить, то не одразу. А на якості кінцевого виробу це відображається ого-го. Але, обираючи бригаду, що буде встановлювати стелю, звертають увагу лише на ціну. Якщо в мене ціна стелі від 350грн, це не означає, що я хапуга. У деяких конкурентів від 250грн. Звісно, дешевше! Та лише на перший погляд. Я теж можу зробити дешеву стелю, але не буду. Надто поважаю своїх потенційних клієнтів, щоб підсунути їх виріб низької якості, або плавно накручувати ціну не «вклавши» в ці 250грн цілий список необхідних послуг і матеріалів. Варіантів безліч.

Сумно, що і слушної поради я зараз дати не зможу. Тимчасово не в цій темі. Але хочу ще раз підкреслити, що ні я, ні мої хлопці не працюватимуть поза правилами. Надто любимо ми наш край і наше місто. Це наше місто!

*ціни актуальні станом на 22.07.2023

Мацапей Богдан
Інженер, директор, різноробочий
Студія проєктування і монтажу натяжних стель «Марсель»

,

Дивіться також

Стелі "Зоряне небо"

Познайомтеся з найбільш популярними системами імітації Зоряного неба на стелі: світлодіодна, оптоволокно торцевого світіння, LED-технологія, кристали та кришталеві панелі SWAROVSKI, і навіть динамічні ефекти (політ комети, метеоритний потік, північне сяйво тощо)
Переглянути