НАТЯЖНІ СТЕЛІ В ЧЕРКАСАХ

Чому ми не ремонтуємо натяжні стелі?

Монтаж натяжних стель істотно відрізняється від більшості видів будівельних послуг, у тому числі й невелким часом перебування на об'єкті. Простими словами: для встановлення стелі в одній кімнаті бригада заходить на об'єкт, наприклад, о 9:30, і вже о 13:00 стеля готова (зазвичай так). Але речей і обладнання у бригади дуууже багато:

оборудование для монтажа натяжного потолка
  • 2 драбини;
  • 2 ящика;
  • 1 сумка (велика);
  • балон газовий;
  • пушка нагрівальна;
  • бази під світильники (інколи ще й світильники);
  • коробка вставки;
  • коробка з полотном;
  • профіль.

Все це треба занести на об'єкт, розпакувати і приступити до монтажу. Закінчивши роботу, все зібрати, винести і склати в транспорт.

Усе це я називаю непрямими (іноді логістичними) втратами. Втратами не стільки матеріальними (ну там бензин, доставка), скільки по часу. Очевидно, що за втрачений час монтажники могли б працювати і заробляти гроші.

До речі, це основна причина, з якої встановлення стель малої площі - нерентабельно. Чимало фірм вважають за краще не братися за об'єкти вартістю менше 1800-2500грн. На мою думку, це нечесно. Саме такі "монтажники" зазвичай надають послуги трохи дешевше, не дуже якісними матеріалами і швидше, але без зобов'язань. Інколи навіть дається гарантія на такий виріб, але гарантія формальна, оскільки через 1-2 роки від таких фірм не лишається й сліду на ринку натяжних стель.

порваный натяжной потолок
много воды натяжной потолок провисает

І все-таки я вам збрехав. Ми ремонтуємо натяжні стелі наших клієнтів. Ми не можемо залишити своїх замовників наодинці з порізом, затопленням і т.д. Адже колись такий замовник довірився нам, і увійшов до славної когорти власників якісних натяжних стель.

Мацапей Богдан
Інженер, директор, різноробочий.
Студія проєктування і монтажу натяжних стель «Марсель»

Дивіться також

Як правильно замовити натяжну стелю

Ви замовляєте виріб, який буде у вас перед очима протягом мінімум 10-ти років. Тому слід ретельно підходити до замовлення і вибору компанії. Розповімо про 7 кроків, які рекомендовано пройти, аби розібратися, які компанії працюють якісно, які - не дуже, а які взагалі "халтурять", і свідомо обрати, хто встановлюватиме Вашу стелю.
Переглянути

Скільки це коштує?

Натяжна стеля - це складний виріб, що складається із власне плівки полотна, профілю, баз під світильники і т.д. Як звести докупи квадратний метр полотна, погонаж профілю, поштучні елементи, встановлення люстр та світильників? - УСІ виробники рахують свої стелі через кошторис. Скільки і яких матеріалів знадобиться на Вашу...
Переглянути