НАТЯЖНІ СТЕЛІ В ЧЕРКАСАХ

Все про стелі


 • Дещо про ціноутворення

  Ціна за квадратний метр набагато зручніша, і насамперед замовнику. Тому оголошую середню ціну за натяжну стелю «стандарт» класу - 430грн/м2. Більш детально дивіться таблицю.

  Дізнатись більше: О ценообразовании

 • Щодо політики ціноутворення

  Ринок натяжних стель доволі конкурентний. Одні фірми використовують полотна за 1,5$/м2, інші за 4-6$. Одні застосовують профіль за 35грн/м, інші за 16. Клієнт цього не побачить, а на якості виробу це відображається ого-го. У деяких конкурентів ціна від 250грн, у нас від 350. Я теж можу зробити дешеву стелю, але принципово не буду створювати виріб низької якості.

  Дізнатись більшеЩодо політики ціноутворення

 • Розвінчуємо п'ять міфів про «жахливі натяжні стелі» 🙂

  Ця стаття з'явилася як реакція на безліч чуток і міфів, що поширюються в Інтернеті - нібито натяжна стеля виділяє шкідливі речовини, «не дихає», з часом провисає, а її колір вицвітає, і її начебто не можна встановлювати у дитячій кімнаті. Пропоную вислухати думку професіонала :).

  Дізнатись більшеРозвінчуємо п'ять міфів про «жахливі натяжні стелі» 🙂

 • Як правильно замовити натяжну стелю

  Ви замовляєте виріб, який буде у вас перед очима протягом мінімум 10-ти років. Тому слід ретельно підходити до замовлення і вибору компанії. Розповімо про 7 кроків, які рекомендовано пройти, аби розібратися, які компанії працюють якісно, які - не дуже, а які взагалі "халтурять", і свідомо обрати, хто встановлюватиме Вашу стелю.

  Дізнатись більшеЯк правильно замовити натяжну стелю

 • Скільки це коштує?

  Натяжна стеля - це складний виріб, що складається із власне плівки полотна, профілю, баз під світильники і т.д. Як звести докупи квадратний метр полотна, погонаж профілю, поштучні елементи, встановлення люстр та світильників? - УСІ виробники рахують свої стелі через кошторис. Скільки і яких матеріалів знадобиться на Вашу стелю, стільки вона і буде коштувати.

  Дізнатись більше: Цена вопроса

 • Чому ми не ремонтуємо натяжні стелі?

  Для натягування стелі бригаді потрібно дуже багато речей і обладнання. Все це потрібно внести на об'єкт, розпакувати, потім віднести назад і спакувати в транспорт - все це непрямі, або логістичні втрати. Тому займатися стелями малої площі - нерентабельно. З ремонтом така ж ситуація: надто велика частка логістичних втрат. Але все ж ми ремонтуємо натяжні стелі наших клієнтів.

  Дізнатись більшеЧому ми не ремонтуємо натяжні стелі?