НАТЯЖНІ СТЕЛІ В ЧЕРКАСАХ

Парящі стелі

Теоретично підсвічування стін зі сторони стелі можна реалізувати й гіпсокартоном. Але з натяжною стелею це стало не те що простіше й дешевше, а значно простіше й дешевше. Тут потрібен лише «хитрий» профіль, який ненабагато збільшує вартість усієї конструкції.

профиль для парящего натяжного потолка
парящий потолок с подсветкой

Більше того, те ж підсвічування стін, якщо його використовувати для підсвічування тюлю на вікнах, дає ефект «світлової завіси». Тобто у вечірній час, зазирнувши у вікна освітленої кімнати, можна побачити лише яскраво освітлений тюль - і більш нічого:

парящий потолок в светлой гостиной

Існує також спеціальний профіль для натяжної стелі, що, окрім своєї основної функції, виконує функцію «ширяючого» профілю і карниза для штор.

профиль для парящего потолка и карниз

Проєктуйте, телефонуйте, запитуйте.
Від імені команди студії «Марсель»
Мацапей Богдан

Дивіться також

Громадські місця

Студія «Марсель» встановила стелі у багатьох громадських місцях Черкас: готель «Апельсин», ресторан «Мілан», офіс Обленерго, ПК «Дружба Народів», салон краси «Леді Стар» та інші
Переглянути

Скільки це коштує?

Натяжна стеля - це складний виріб, що складається із власне плівки полотна, профілю, баз під світильники і т.д. Як звести докупи квадратний метр полотна, погонаж профілю, поштучні елементи, встановлення люстр та світильників? - УСІ виробники рахують свої стелі через кошторис. Скільки і яких матеріалів знадобиться на Вашу...
Переглянути

Які існують види натяжних стель?

За типом полотна натяжні стелі можна розділити на тканинні і стелі з PVC матеріалу. І тільки за фактурою PVC матеріалу можемо говорити про глянцеві, матові, напівпрозорі, "різьблені" стелі тощо. Існує декілька систем кріплення полотна. Цікаві тіньова система кріплення, "ширяючі" стелі та стелі з підсвічуванням.
Переглянути