За типом полотна натяжні стелі можна розділити на тканинні і стелі з PVC матеріалу. І тільки за фактурою PVC матеріалу можемо говорити про глянцеві, матові, напівпрозорі, "різьблені" стелі тощо. Існує декілька систем кріплення полотна. Цікаві тіньова система кріплення, "ширяючі" стелі та стелі з підсвічуванням.
В епоху засилля гіпсокартонових конструкцій було модно робити багаторівневі стелі. Здавалося б, з натяжними стелями так не вийде. Але інженери придумали профілі, що дають змогу створювати багаторівневі натяжні стелі. Такі стелі встановлюються значно швидше (1-3 дні), без бруду та пилу. Порівняно з тією ж формою гіпсокартоном - буде дешевше. Але, звісно, дорожче, ніж проста натяжна стеля...
Просто підсвітивши стіни зі сторони стелі, отримаємо враження, нібито стеля «ширяє» у повітрі. Те ж підсвічування, якщо його використати для підсвічування тюлю на вікнах, створює ефект «світлової завіси»: ввечері у вікні можна побачити лише яскраво освітлений тюль, і більш нічого.
Познайомтеся з найбільш популярними системами імітації Зоряного неба на стелі: світлодіодна, оптоволокно торцевого світіння, LED-технологія, кристали та кришталеві панелі SWAROVSKI, і навіть динамічні ефекти (політ комети, метеоритний потік, північне сяйво тощо)
Галерея стель із зображенням, створених студією «Марсель». Наш перший гобелен, гобелен з підсвічуванням, небо з білими хмарками. На стелі можна надрукувати будь-яке обране Вами зображення (звісно, воно має бути хорошої якості)